KOREA

وبلاگي با مطالب متنوع كره اي

شروع!

کره ای ها با استفاده از الفبای منحصر به فرد خود را به نام هانگول. در نظر گرفته شده است به یکی از کارآمد ترین الفبای در جهان و ستایش به اتفاق آرا از زبان کارشناسان برای طراحی علمی و تعالی آن به دست آورد.

هانگول تحت شاه Sejong در زمان سلسله چوسون (1393-1910) ساخته شده است. در سال 1446، اولین الفبای کره ای اعلام کرد تحت نام اصلی Hunmin چونگ ام، که به معنای واقعی کلمه به معنای "برای تلفن های موبایل مناسب برای آموزش مردم است."پادشاه Sejong، خالق هانگول، در نظر گرفته شده است به یکی از بزرگترین حاکمان تاریخ کره است. بسیار برای وضع خیرخواه و سعی و کوشش خود را محترم شمرده، پادشاه Sejong همچنین یک محقق پرشور که دانش و استعداد طبیعی در تمام زمینه های مطالعه شگفت زده حتی آموخته ترین کارشناسان بود.
  
 
  
در طی سلطنت او، شاه Sejong همیشه قلبش به درد این واقعیت است که مردم رایج، نادان از شخصیت های پیچیده چینی که تحصیل کرده مورد استفاده قرار گرفت، قادر به خواندن و نوشتن بودند. او سرخوردگی خود را در عدم توانایی خواندن و یا ارتباط افکار و احساسات خود را در کلمات نوشته شده را درک کرد.
 
اسکریپت چینی توسط روشنفکران کشور مورد استفاده قرار گرفت، اما با منشاء خارجی، آن را به طور کامل نمی تواند بیان کلمات و معنای افکار کره ای و زبان گفتاری است. بنابراین، مردم عادی با شکایت قانونی، هیچ راهی برای ارسال اعتراض خود را به مقامات مناسب، جز از طریق ارتباط دهانی، و آنها تا به حال هیچ راهی برای ضبط برای آیندگان کشاورزی عقل و دانش آنها را از طریق سال ها تجربه به دست آورده بودند.


   
پادشاه Sejong احساس همدردی زیادی برای مردم است. به عنوان یک حاکم انقلابی به شدت به هویت ملی و استقلال فرهنگی اختصاص داده شده، او بلافاصله برای راه حل های جستجو شود. او پیش بینی مجموعه ای از حروف است که منحصر به فرد کره ای و به راحتی یادگرفتنی بود، ارائه آن را در دسترس و قابل استفاده برای مردم عادی.


   
بنابراین، Hunmin چونگ ام متولد شد. در مقدمه از اعلام آن، شاه کشورهای Sejong، "با منشاء خارجی، حروف چینی از گرفتن معانی منحصر به فرد کره ای ناتوان است. بنابراین، بسیاری از مردم عادی هیچ راهی برای بیان افکار و احساسات خود را خارج از همدردی من برای مشکلات خود را، من مجموعه ای از 28 حرف است. نامه بسیار آسان برای یادگیری، و آن را ملتهب امید من این است که بهبود کیفیت زندگی همه مردم است. " در این بیانیه، قطاری از جوهر از عزم پادشاه Sejong و اهتمام به استقلال فرهنگی و تعهد به رفاه مردم است.
    
  
وقتی برای اولین بار توسط King Sejong، Hunmin چونگ اعلام کرد، ام تا به حال 28 نامه در تمام، که تنها 24 در استفاده از امروز.

Ch'osong (همخوان اولیه)، chungsong (واکه اوج) و chongsong (همخوان نهایی): هجا کره ای است به سه بخش تقسیم شده است.

این چارچوبی است که پادشاه Sejong و دانشمندان Chiphyonjon ها (آکادمی سلطنتی) هنگامی که نامه ها رعایت شده است. Chongsong شد به صورت جداگانه ایجاد شده و یک تکرار ch'osong بود. بنابراین، هانگول حروف صدادار و صامت است.

زبان کره ای واژگان به خوبی توسعه یافته و گسترده است، و بنابراین، آن را بسیار دشوار است برای بیان کامل در نامه های خارجی.

به خاطر سادگی و تعداد نسبتا کمی از حروف هانگول برای یادگیری حتی توسط بچه ها و خارجی ها بسیار آسان است.

این تصادفی نیست که در زمان رسیدن به سن دو یا سه، کره ای ترین کودکان در حال حاضر قادر به بیان احساسات و افکار خود را، البته در شکل ابتدایی است. در آن زمان از رسیدن به سن مدرسه، تسلط نمایشگاه از هانگول، که در واقع یک پدیده نادر در سراسر جهان است. این واقعیت به وضوح به توانایی یادگیری و دسترسی به الفبای کره گواه است.

در طول تاریخ، هانگول در ریشه از فرهنگ کره بوده است، کمک به حفظ هویت ملی و استقلال آن است.

بی سوادی است که عملا وجود ندارد در کره جنوبی است. این یکی دیگر از این واقعیت است که گواه توانایی یادگیری آسان از هانگول است. غیر معمول نیست برای یک خارجی برای به دست آوردن دانش و مشغول به کار هانگول پس از یک یا دو ساعت پس از فشرده مطالعه. علاوه بر این، به دلیل طراحی علمی آن، هانگول خود را معطوف به مکانیزاسیون آسان است. در این عصر از کامپیوتر به زندگی خود را بدون مشکلات، به تعداد زیادی از برنامه های نوشته شده در هانگول.
   
ساخت هجا

هجا همیشه با همخوان آغاز می ساخته است. سپس یک واکه شرح زیر است. هجا اینجا توقف می تواند، و یا می تواند وجود داشته باشد دیگر همخوان، یا دو. هجا با همخوان های اولیه در سمت چپ و یا بالا و واکه (ها) و همخوان (ها) به سمت راست یا پایین شروع می شود.

هنگامی که ساخت هجا، همیشه از سمت چپ به راست و بالا به پایین حرکت می کند. این برای خواندن است. صدا همخوان اولیه و پس از آن واکه به شرح زیر است ()، ساخت آن را به همخوان پایان دیگر (ها) جریان، اگر وجود داشته باشد. درست مثل خواندن در زبان انگلیسی است. دفعات بازدید: راست به چپ، صدایی از هر حرف. وجود دارد و شما باید تلفظ هجا. سپس به هجا بعدی حرکت می کند. واژه ها توسط فاصله از هم جدا شده، و هجا حق دارند در کنار یکدیگر است.

هنگام نوشتن هانگول، در سمت چپ بالای نامه شروع و حرکت از چپ به راست بالا به پایین. همیشه حرف در این روش ارسال کنید. اگر این روش تمرین کنید، سپس شما را بیشتر و بیشتر می نویسم، نوشتن کره ای خود را طبیعی تر تبدیل خواهد شد. به این ترتیب حتی به سرعت و به messily نوشته شده هانگول خوانا به کره خواهد شد.

نوشته شده در جمعه دوم آبان 1393| ساعت 15:3| توسط Z.A|


قالب جدید وبلاگ پيچك دات نت